Magazina

Arta Elezaj “godet” me pozë provokuese teksa i kthen të pasmet kamerës me fustanin e shkurt
E veshur me një fustan të shkurt derisa ka ekspozuar shpinën e saj joshëse, Arta dukej provokuese.

Në profilin e saj në Instagram ka postuar imazhin e cila arriti të marrë pëlqime dhe komente nga ndjekësit e saj jo edhe të pakët.

Dukjes, ajo i ka shtuar rregullimin e flokëve dhe makijazhin gjithashtu në dorë mban një çantë elegante.

Ndryshe, Arta Elezaj, njihet për fizikun e saj perfekt ku komentohet shpesh edhe në media.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button