Magazina

Arta Elezaj thyhet në bel për të marrë këtë pozë në veturë
Arta Elezaj përherë tërheqë vëmendjen me lëvizjet që bën.

Modelja e njohur dhe ish aktorja e “O sa mirë” tanimë është një nga personazhet vip më të përfolur në mediat rozë.

Arta e cila admirohet për linjat trupore nuk ka hezituar që as në fotot e fundit të vë në pah.

Me një pozë në veturë ajo për pak sa nuk u thye në bel duke shfaq pasuritë trupore.

Arta është mjaft e ndjekur në instagram ku numëron 233 mijë ndjekës./Lajmi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button