Magazina

Arta Nitaj poston videon duke treguar këndet e saja më të mira nga vetura luksoze
Arta Nitaj ka publikuar një video në rrjete sociale, aktorja dhe modelj ashqiptare, Arta Nitaj është mjaft aktive në rrjete sociale.

Aktorja Arta Nitaj, është njëra nga më të komentuarat në estradën shqiptare.

Ajo mban ndjekësit e saj mjaft aktiv duke publikuar imazhe dhe video provokuese.

Së fundmi Arta solli një video ku shihej e veshur me një bluzë ngjyrë kremi teksa vallëzonte nën tingujt e muzikës në makinën e saj luksoze.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button