Magazina

Arta Nitaj provokon përsëri, prek gjoksin e saj
Arta Nitaj është njëra ndër personazhet më të komentuara.

Çdo paraqitje e saj komentohet shumë dhe pëlqehet nga të gjithë, provokuesem, e bukur, e me stil janë vetëm disa prej elementeve që e karakterizojnë Artën.

Ndërkaq ajo që ka rënë në sy së fundmi është një video që ka postuar ajo në Instastory, shkruan “Kosovarja”.

Arta po duket mjaft provokuese por edhe shumë bukur.

Arta ka vënë në pah gjoksin dhe ka marrë vëmendje siç di vetëm ajo. /Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button