Lajme

Arta Nitaj rrëmben vëmendjen me pozën e radhës

Arta NitajArta Nitaj, ka ekspozuar linjat e bukura trupore me imazhin e publikuar.Në Instagram, ka postuar foton veshur me veshje të shkurt, ka marrë vëmendje, shkruan portali GazetaBlic.Flokët e gjata i ka lëshuar, teksa mban syze në sy, ajo ka zgjedhur të pozojë në një ambient të jashtëm.

Aktorja, mori komente të shumta pozitive nga fansat dhe ndjekësit.

Burimi

Back to top button