Lajme

Arta Nitaj, “rrit temperaturat” me këtë paraqitje

Aktorja dhe moderatorja shqiptare, Arta Nitaj, shpesh herë merr vëmendjen e publikut dhe të mediave rozë me paraqitjet që i bën.

Ajo është një personazh mjaft atraktiv dhe i ndjekur nëpër rrjetet sociale.

Së fundmi ajo është paraqitur mjaft “e nxehtë” në llogarinë e saj në Instagram.

Lehtë vërehen format e përsosura trupore, që Arta nuk heziton t’i ekspozojë shpesh herë nëpër paraqitjet që i bën.

Shiko Videon:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button