Magazina

Atdheu s’ndalet, tregon mesazhet me Bora Zemanin

Atdhe Xharavina, ish-konkurrenti i “Për’puthen” ka qenë shumë në qendër të vëmendjes muajt e fundit.

Një pjesë e mirë e publikut pretendon se ai ka pasur një lidhje me prezantuesen e emisionit, Bora Zemanin ëtë gjë e ka shkaktuar vetë ai me disa deklarata konfuze, të cilat i jep shpesh, ndërsa vetë Bora Zemani i ka vendosur pikat mbi i thashethemeve vetëm një herë duke e bërë shumë të qartë se as nuk ka dhe as nuk ka pasur një lidhje me Atdheun.

Në promon e intervistës së “Glamour Zone”, e cila del e plotë nesër shihet Atdheu duke treguar bisedat e fundit me Borën me aq sa shihet në promo aty ka puthje dhe zemra.

Atdheu këtë të dielë, në daten 9 janar, ai ka postuar një ‘story’ në llogarinë e tij të “Instagram” në orën 3 të mëngjesit ai shfaqet në një makinë, në të cilën këndon këngën e vendosur të Golden G dhe Burak “Gëzuar ditëlindjen” megjithatë, pak kohë pas postimit, Atdheu vendosi ta fshijë postimin.

Shiko videon:

Nuk u vërejt nga askush, ky është veprimi i fshehtë i Atdheut në ditëlindjen e Borës

Duket se ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Atdhe Xharavina nuk ka të ndalur kur bëhet fjalë për dedikimet e tij të nënkuptuara për Bora Zemanin në rrjete sociale.

Pas lajmit se ripostoi një ‘story’ të, Xhani Demikës ku shkruhej: “Është i lumtur se këtë javë është moti më ngrica”.

Atdheu paska bërë një urim ditëlindjeje për moderatoren e “Për’puthen” që mesa duket, na paska shpëtuar të gjithëve.

Këtë të dielë, në daten 9 janar, ai ka postuar një ‘story’ në llogarinë e tij të “Instagram” në orën 3 të mëngjesit, ai shfaqet në një makinë, në të cilën këndon këngën e vendosur “Gëzuar ditëlindjen”.

Megjithatë, pak kohë pas postimit, Atdheu vendosi ta fshijë postimin.

Prej një kohe të gjatë, në rrjetet sociale janë përfolur shumë emrat e Atdheut dhe Borës, si rrjedhojë e fotove dhe videove të ndryshme që kanë qarkulluar në internet.

Kjo ka ardhur gjithashtu dhe pasi Atdheu ka shprehur hapur simpatinë që ka ndaj Borës pas daljes nga emisioni, ai madje ka thënë se dhe vajzën do të donte ta quante “Nala” njësoj siç është shprehur dhe Bora.

Shumë shpesh ka patur aludime se dyshja kanë qenë në një lidhje së bashku./Express/

Videoja e Atdheut bën xhiron e rrjetit, ai kujton Borën

Ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Atdhe Xheravina dhe moderatorja Bora Zemani, janë përfolur mjaftë shumë për një lidhje mes tyre, e cila u mohua kategorikisht nga të dy palët.

Së fundmi në rrjetet sociale po qarkullon një video e Atdheut, e cila ngrit dyshimet se mes tij dhe Borës mund të ketë diçka.

Xhani Demika ka publikuar videon teksa duket Atdheu duke kërcyer, por ajo që ka tërhequr vëmendjen e publikut ishte mbishkrimi i videos nga ana e Atdheut, “ Sa ftoht është bërë” kishte shkruar ai, bashkangjitur ka vendosur një emoji të borës.

Dyshimet janë ngritur menjëher nga fansat e tij duke u përfolur se emoji i vendosur nga ai është me nënkuptim për Bora Zemanin./Blic/

Shiko videon:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button