Magazina

Aurela ‘bishë’ e vërtetë, zbulon të pasmet dhe gjoksin

Modelja e njohur Aurela Hoxha, po e bën nxehtë me publikimet që i bën në rrjetet sociale.

Edhe pas lindjes ka arritur të perfeksionoj linjat trupore, duke ‘çmendur’ ndjekësit me secilin postim.

Së fundmi ndau disa poza joshëse në bikine, ku në plan të parë ka vënë gjoksin dhe të pasmet.

Ajo reklamoj bikinet nga biznesi i saj, i cili duket se po i ecën mjaftë mirë./Indeksonline/

Prova javore e javës së kaluar ka qenë një ndër më uniket brenda shtëpisë.

Në shtëpιnë e “Big Brother Vιp” ishte futur një “ari”, por që banorët nuk duhet t’i reagonin në asnjë moment, pasi prova mund të llogarιtej e humbur.

Mιrëpo, kush e luajti rolin e këtij ariu që kohë pas kohe futet në shtëpιnë më të famshme në Shqipëri?

Ndjekësit kanë hedhur dyshimet e para se ai mund të jetë vëllai binjak i Donaldit, Romeo, pasi sipas tyre ariu dukej shumë i afërt me të, por që producentja e këtij reality-show e ka zbuluar personazhin’, ai është asιstenti i produksιonit, Guljem Kotori.

Zbulohet plani i Borës për tu futur në BBV për një përballje me Trixën dhe Donaldin?

Bora Zemani sërish është përfolur për hyrjen e saj në BBV.

Bora Zemani vendosi të festoj ditëlindjen me të gjithë miqtë e saj të afërt, në këtë 30 vjetor ku ajo po feston pa Donaldin nuk kanë munguar batutat dhe situatat komike krijuar nga këngëtarë dhe artistë të ftuar në festë.

Mes të tjerash situata me Donaldin dhe gjendja e saj emocionale është kaluar me humor nga dy këngëtarët Bruno dhe Klajdi teksa i këndonin këngë dashurie.

Në këtë festë nuk ka munguar edhe prezenca e Lori dhe Sara Hoxhës apo e Arbana Osmanit që përflitej se Bora ka patur një konflikt pas hyrjes në BBV.

Sipas burimeve në ‘Top Channel’, një ide e tillë është hedhur sërish në tavolinën e mbledhjes.

Teksa po mendohet për skaletën e finales së madhe të ‘Big Brother Vip’ një ndër pikat që po përflitet është edhe hyrja e Borës në një përballje me Donaldin dhe Beatrix.

Flitet se një ide e tillë është konfirmuar edhe nga vetë Bora por dhënia e këtij lajmi publikisht ende nuk është bërë nga ‘Top Channel’.

Duhet cilësuar se për publikun do të ishte shumë interesante një përballje e tillë, kjo ide e mirëmenduar nga stafi i BBV do të sillte një pikë të lartë audience, kujtojmë që finalja e madhe do të mbahet në 18 Shkurt.

Alvisa që nga fillimi i sezonit të ri të Përputhen është njëra nga të preferuarat e publikut.

Pavarësisht se ish i dashuri i saj u bë pjesë e emisionit për disa javë duke i sjellur stres ajo nuk është ndalur.

Pas largimit ajo u kthye prapë duke u deklaruar për konkurrentin që ka pëlqim të madh Bashkimin.

E së fundmi Alvisa mori vëmendje me foton ku shihet me fustan super të ngushtë duke vënë në pah kështu gjoksin./InfoKosova/

“Për’puthen” vendi i ‘talenteve’, edhe Alvisa i bashkohet muzikës?

“Për’puthen” është program i dashurisë, i cili për qëllim ka krijimin e çifteve të reja brenda emisionit.

Mirëpo, duket se protagonistët më shumë po hynë për të marrë famë sesa të gjejnë dashurinë.

Pas Melisës, Mevlanit, Anës, Princit e disa konkurrenteve të tjerë të cilët u futen në botën e muzikës, tani edhe Alvisa bëri një paralajmërim në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo ndau një video në veturë duke kënduar këngën e Loredanës me Don Xhonin duke shkruar:

Si thoni per nje keng …? .

Pas shumë komenteve negative që mori, ajo e ndërroi mbishkrimin duke ia shtuar edhe këtë fjali: Mos e merni seriozisht ./Indeksonline/

Shiko videon:

Ja se si ‘sakrifikon’ Alvisa për Bashkimin

Alvisa dhe Bashkimi jane nder qiftet me te komentuara ne vend.

Dyshja që u larguan ‘çift’ nga programi ‘Për’puthen’ ku edhe u njohën Alvisa dhe Bashkimi, si duket jashtë po ju vazhdon lidhja për mrekulli.

Kësaj here Alvisa është shfaqur duke ‘sakrifikuar’ mbrëmë në kohë stuhie për ta marrë Bashkimin vonë në kufi me makinë.

Bashkë me ta ka qenë edhe Albi, ku ata kanë postuar një foto teksa duket Alvisa në timon./GazetaBlic/

Me pozë nga vetura, Alvisa tregon të pasmet e mëdha

Alvisa Qarri dhe Bashkimi janë deklaruar në Përputhen për njëri tjetrin.

E lumtur tashmë ajo po sjell fotografi të shumta në rrjetet sociale.

Së fundmi ka pozuar nga vetura.

Me këmbën mbi këmbë ajo ka vënë në pah të pasmet e mëdha./InfoKosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button