Lajme

Avdullah Hoti është tifoz i madh i kësaj skuadre

Kryeministri i ri i Kosovës, Avdullah Hoti është tifoz i flakt i Liverpoolit.

Këtë gjë, Hoti e ka treguar në disa raste në profilin e tij në Facebook.

“Dulla” kishte thënë se ka shumë vite që simpatizon Liverpoolit dhe ishte ndjerë krenar për suksesin në edicionin e kaluar kur skuadra e madhe angleze ishte shpallur kampione e Evropës. /Indeksonline/

Source link

Back to top button