Lajme

Avokati që tha se u kërcënua nga Sami Lushtaku, plagoset me armë zjarri

Avokati nga Drenasit, Gazmend Halilaj, thotë se është plagosur para shtëpisë së tij, ndërsa ka publikuar edhe disa fotografi.

Halilaj, i cili u bë i njohur vitin e kaluar pas skandalit të vajzës së mitur në Drenas, thotë se ai është “gjuajtur për t’u vrarë”.

“Vllezer para shtepisntime ke gjujten mem vra. Kam plage nt trup”, ka shkruar Halilaj në Facebook.

Avokati ka publikuar në Facebook disa fotografi, ku shihet një veturë e dëmtuar dhe dora e një njeriu me një plagë.

Halilaj ditë më parë ka thënë se është kërcënuar nga kryetari i degës së PDK’së në Skenderaj, Sami Lushtaku.

Vllezer para shtepis time me gjujten mem vra. Kam plage nt trup

Publiée par Gazmend Halilaj sur Mardi 14 avril 2020

Burimi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button