Lajme

Babai i Teas ‘behët i gjallë’ , ka disa fjalë për të

Tea Trifoni vajza më e komentuar e momentit në media rozë.

Çdo veprim i saj vazhdon të komentohet, shkruan infokosova. Pas ndarjes nga Bearti, Tea vazhdon të merr vëmendje me çdo gjë që e rrethon.

Së fundmi ajo ka publikuar një bisedë me babai e saj tek sa ai i shpreh fjalë emocionuese.

“Tea nuk ju do asnji më shumë se mami e babi”, ishin fjalët e bisedës së shkëputur nga Tea.

Kujtojmë se Tea ka treguar se jeton vetëm me motrën e saj dhe se prindërit i ka të divorcuar./Infokosova/

Back to top button