Magazina

Bearti e vozit me shpejtësi marramendëse “BMW-n” , në Tunelin e Kalimashit

I dashuri i Teas, Bearti ka publikuar një video teksa zbulon se është pasionant i veturave luksoze.

Bearti në Instagram ka postuar video duke vozitur me shpejtësi të madhe me veturën “BMW”.

Siç shihet në video, ai ka thyer rregullat e komunikacionit duke vozitur me shpejtësi jo edhe të vogël.

Ai është në tunelin e Kalimashit, rrugës për Tiranë ka shfrytëzuar mungesën e makinave për të bërë qejf.

Ndryshe, Beart Rexhepi dhe Tea Trifoni po e vazhdojnë romancën e tyre pas skandalit në “Përputhen”./Lajmi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button