Magazina

Beatrix Ramosaj mahnit me fotot e fundit

Beatrix Ramosaj ka sjellur për fansat e saj foto të ndryshme.

Këngëtarja shqiptare ka publikuar një imazh ku duket shumë me stil.

Beatrix ka vënë në pah edhe trupin e bukur.

Dhe po duket bukur si gjithmonë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button