Lajme

Bebe Rexha thotë se ka votuar: Gjoksin e saj e ka mbuluar vetëm me këtë shenjë

Bebe i ka ftuar të gjithë që ta kryejnë obligimin e tyre qytetar.

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, e ka dhënë votën e saj në zgjedhje në SHBA.

Këtë e bëri të ditur nëpërmjet publikimit të një fotografie aty ku i ftoi të gjithë që ta kryejnë obligimin e tyre qytetar.

“Unë votova, shpresoj se edhe ju po e bëni gjithashtu”, ka shkruar Bebe pranë fotos ku shfaqet me bluzë transparente e cila e bën të duket tejet provokuese.

Këngëtarja shqiptare ka pranuar një numër të madh komentesh dhe pëlqimesh pranë këtij postimi ku tregon format e saj trupore.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button