Lajme

Befasi e madhe, Mësohet partia e Vjosa Osmanit, ajo prishet keq me Isa Mustafen

Ish kandidatja për kryeministër ne radhët e LDK-se Vjosa Osmani, është politikania me e përfolur ne këto momente pasi ajo doli kundër qëndrimeve te LDK-se për mocionin e mosbesimit ndaj LVV-se, dhe ajo është duke u kryqëzuar edhe nga aktivistet.
Aktivistet e LVV-se, shpesh janë shprehur pro se ajo duhet te kaloje ne partin e tyre, por ka edhe nga kryesia e LVV-se te cilët i kanë dëshiruar mire se ardhje nëse ajo dëshiron.
Por vet Vjosa Osmani, ka pergenjeshtuar te gjitha lajmet se ajo do te largohet nga LDK-ja./shiko

Back to top button