Lajme

Befason Kelmendi: o Popull ju betohem se Albin Kurti është miku më i mirë i Serbisë!

Ramiz Kelmendi, ish deputet ka kritikuar kryeministrin në detyrë, Albin Kurti rreth importimeve nga Serbia, transmeton Periskopi.
‘’Importuesit më të mëdhenj të Serbisë janë miq të Kurtit. Ai i ka mbështet. Unë i di miqtë dhe financuesit e Kurtit’’, ka thënë ai sonte në Rubikon.
‘’Plazës po i del afati sepse qytetari është mësu. Kurrë mos u tutni nga kesat, napolitiankat e çokollatat, por nga njerëzit që e dëmtojnë Kosovën’’/PERISKOPI

Source link

Back to top button