Magazina

Befason Morena, publikon fotografi nga vetura nën shoqërimin e…

Këngëtarja dhe njëherësh modelja, Morena Taraku, është shumë aktive në rrjete sociale.

Përpos kësaj, kohëve të fundit aktivitet të madh ka treguar edhe sa i përket prurjeve të reja muzikore.

Ndërkohë, në një postim në Instagram, ajo ka sjellë poza atraktive derisa pozonte nga vetura superluksoze.

Morena është parë e veshur në të kaltër, ndërsa mori poza tërheqëse duke pasur qenushin e saj në krah.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button