Lajme

Bleona e tregon krejt trupin në këtë veshje transparente

Bleona Qereti me besimin dhe guximin tek vetja ia arrin çdo qëllimi që ka. Ajo është një femër e dalluar për stilin që ka, duke u shfaqur gjithmonë provokuese.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, teksa sjell video, fotografi dhe imazhe të ndryshme.

Sidomos këtë herë me veshjen që ka bërë Bleona duket tejet e zjarrtë, teksa ka zbuluar krejt pjesët e trupit.

Shikojeni edhe ju imazhin e saj./Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button