Magazina

Blerta Syla e kujton momentin kur e veshi vellon e bardhë, ja si dukej
Aktorja Blerta Syla prej se është martuar me politikanin dhe publicistin Veton Surroi e ka lënë pak si anash aktrimin, shkruan “InfoKosova”.

Ani pse me një diferencë të madhe në moshë, Blerta dhe Vetoni kanë arritur që të krijojnë një familje nga dashuria e tyre e madhe që e kanë për njëri tjetrin.

Ndërsa sonte si duket Blerta është bërë nostalgjike duke kujtuar një moment nga një rol i saj në teatër, ku shihet me vello të bardhë.

Në këto pamje zonja e Veton Surroit duket një bukuroshe e vërtetë./InfoKosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button