Lajme

‘Bllokohet’ Vushtrria – qindra-mijëra qytetarë presin Kurtin e Osmanin

Lideri i LVV-së Albin Kurti dhe Vjosa Osmani kanë qëndruar në Vushtrri gjatë ditës së sotme.

Ata janë pritur nga mijëra qytetarë në sheshin kryesor të Vushtrrisë.

Një fotografi e publikuar në rrjetet sociale nga Vjosa Osmani shihet përkrahja e madhe ndaj tyre.

Ajo shkruan në Facebook “Vushtrria për Referendum”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button