Shqipëri

Lajme për Shqipëri

Ngjarja tragjike në Prizren, ku u vra një person dhe një tjetër u plagos: Krejt çfarë dihet deri tash

Mëngjesin e së martës në Prizren, pas një përleshje të nisur në lokalin e natës “Kobra City”, nga të shtënat…

Read More »

Kamionisti 10-vjeçar, Ergeni prej 3 vitesh ndihmon babanë

Ergen Arra është një 10-vjeçar i apasionuar pas kamionëve. Në një intervistë për Euronews Albania, ai thotë se mesi pret…

Read More »

‘Erdha me dëshirën time, s’dua ti bëhem barrë askujt’, 64-vjeçarja shqiptare mes lotëve tregon se është vendosur në domin e të moshuarve

Pas vdekjes së bashkëshortit Floresha Sulejmani vendos të hyjë në azil: Erdha me dëshirën time, s’dua ti bëhem barrë askujt.…

Read More »

“Nuk martohem, s’ka çikatë hajrit për shtëpi” (Video)

Një i ri është bërë hit në internet për shkak të deklaratës së tij se nuk do të martohet, pasi…

Read More »

Dëshmia tronditëse e 4 grave, që burri nga Kosova dyshohet i bleu si “skllave” për djemtë e tij

Babai kosovar (65 vjeç) dhe katër djemtë e tij po përgjigjen në gjykatë që nga e hëna për trafikim njerëzor,…

Read More »

Humb jetën nxënësi shembullor i gjimnazit “Qemal Stafa”, shokët mbushin me lule bankën e tij – ishte vetëm 16 vjeç

Një aksident tragjik i ka marrë jetën një nxënësi në gjimnazin “Qemal Stafa”. 15-vjeçari Flavio Mankollari është ndarë nga jeta…

Read More »

A Refined Seattle Restaurant, Hold the Table Linens

Stay focused and remember we design the best WordPress News and Magazine Themes. It’s the ones closest to you that…

Read More »

Quinoa new recipes, feta & broad bean salad

Stay focused and remember we design the best WordPress News and Magazine Themes. It’s the ones closest to you that…

Read More »

Cooking with kids – how to get them involved

Stay focused and remember we design the best WordPress News and Magazine Themes. It’s the ones closest to you that…

Read More »

6 Ways Drinking Warm Water Can Heal Your Body

Stay focused and remember we design the best WordPress News and Magazine Themes. It’s the ones closest to you that…

Read More »
Back to top button