Lajme

Çifti që la Gjermaninë, për ta shkolluar djalin në Kosovë

U kthye nga Gjermania për të realizuar ëndrrën e djalit të tyre Dajeni, Xhejlane Bela dhe Kreshik Burrniku lanë shtetin ku jetonin dhe vepronin prej shumë vitesh për Kaçanikun, shkruan Republika Online.

Xhejlanja rrëfen se kur kanë shkuar në Gjermani, ne kemi shkuar në Gjermani në vitin 2014 Dajeni ka lindur në vitin 2015 kemi jemi kthyer këta 2 muajtë e fundit.

Për më shumë ndiqeni videon:

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button