Lajme

Cilin politikan e pëlqen Mozziku?

Cilin politikan e pëlqen Mozziku?

Mozzik krahas angazhimeve me projekte dhe albumin e ri që pritet ta lansoj gjatë muajit korrik, së fundi ka gjetur kohë për të iu përgjigjur pyetjeve të adhuruesve.

Në pyetjet e shumta për jetën profesionale dhe private, Mozzik ndër tjera është pyetur edhe për politikë, saktësisht për politikanin e tij të preferuar.

Reperi nga Ferizaj është përgjigjur se politikani i tij i preferuar është lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli.

Burimi

Back to top button