Magazina

“Çmendet” Arta Nitaj, zvishet në mes të Dubait
Ajo beri të ditur se po ndodhët në mes të Dubait, duke publikuar foto të nxehta.

Ajo viziton shpesh Dubain dhe gjithashtu publikon postime të shumta nga atje.

Arta Nitaj edhe këto ditë ka vendosur të shkoj atje sërish teksa këtë e ka zbuluar përmes disa pamjeve.

Aktorja e serialit “O sa mirë”, postoi në storie në Instagram një fotografi të profilit të saj dhe një video derisa publikoi pamje nga Dubai, ku po duket mjafte e zjarrtë.

Ndërkohë, Arta nuk zbuloi se me kë ka shkuar atje për pushime./InfoKosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button