Magazina

Dafina Zeqiri publikon momente të nxehta me të dashurin e saj Dj Geek

Dafina ka treguar se po ndihet e lumtur.

Këngëtarja kosovare e shumë këngëve hite ka treguar se ndihet e lumtur me dashurinë që i ofron partneri i saj Dj Geek.

Jo rrallë herë ka qenë e përfolur për lidhjen e saj, madje u hamendësua shpesh se çifti janë ndarë, por Dafina është nga ata persona që rrallë poston foto me partnerin, derisa sot ka bërë një gjë të tillë.

Këngëtarja ka publikuar disa imazhe duke shkëmbyer përqafime me njëri-tjetrin teksa i vuri fotove edhe një mbishkrim të këndshëm.

“Kjo dashni e madhe e jona”, shkroi ajo sipër imazheve të cilat u komplimentuan shumë nga ndjekësit e saj në instagram.

Ndryshe, Dafina dje ka paralajmëruar bashkëpunimin me reperin Majk me titull “Më fal”, i cili do lansohet me datën 13 janar./Lajmi/

Çifti i njohur e showbizit, Dafina e Dj Geek, janë duke shijuar romancën e tyre në maksimum.

Ata publikojnë momente të bukura dashurie, përmes të cilave kanë arritur të bëjnë për vete shumë fansa.

Minuta më parë, Zeqiri publikoi një video nën përqafimin e të dashurit, ku shihen të lumtur bashkë.

Nga epshi i madh, Geek e puth dhe e përqafon Dafin e cila shihet duke konsumuar një gotë verë./Indeksonline/

Shiko videon:

Dafina Zeqiri mbetet një këngëtare e dalluar në shumë aspekte.

Ajo mbetët tejet aktive në rrjete sociale, me poza nga më të ndryshmet.

Pasi që është e pakompleksuar, në çdo kohë ajo qëndron afër me ndjekësit duke ndarë momente të shumta.

Në storien e saj në Instagram, Dafina ka zgjedhur ta ndajë një imazh me Dj Geek para pasqyrës i cili shihet duke ia prekur gjoksin Dafinës.

Ndryshe, partneri i këngëtares ka një kujdes të shtuar ndaj saj i cili edhe e përcjell në çdo hap të karrierës duke mos munguar edhe në mbrëmjet e saj muzikore.

Këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri, është duke shijuar romancën me Dj Geek.

Dyshja shihet se janë në kulmin e dashurisë, teksa nuk po mungojn imazhet dhe videot më intime të tyre.

Para disa dite është bërë virale në rrjet një video ku shihet Dj Geek duke ia puthur të pasmet Dafinës.

Por, çifti nuk u ndalen me kaq- ata postuan edhe një tjetër video të tillë e cila mori vëmendjen më të madhe nga syri mediatik.

Kujtojmë se, kënga e fundit nga Dafina Zeqiri “Pa ty” u bë një hit i vërtetë brenda një kohe shumë të shkurt./Blic/Këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri, është duke shijuar romancën me Dj Geek.

Dyshja shihet se janë në kulmin e dashurisë, teksa nuk po mungojn imazhet dhe videot më intime të tyre.

Para disa dite është bërë virale në rrjet një video ku shihet Dj Geek duke ia puthur të pasmet Dafinës.

Por, çifti nuk u ndalen me kaq- ata postuan edhe një tjetër video të tillë e cila mori vëmendjen më të madhe nga syri mediatik.

Kujtojmë se, kënga e fundit nga Dafina Zeqiri “Pa ty” u bë një hit i vërtetë brenda një kohe shumë të shkurt./Blic/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button