Lajme

Dalin pamjet nga martesa përrallore e ‘Melekut’

Në mediat tona është duke u transmetuar seriali turk “Emri im është engjëll”.

Në rolin kryesor të serialit është “Meleku” emri i të cilës është Nehir Erdogan, e cila dëshiron të rindërtojë jetën e saj me familjen dhe fëmijët, por duke u përballur vazhdimisht me sfida të rënda.

Aktorja me rolin e saj arriti që shumë shpejt të pëlqehet, por kush është ”Meleku” jashtë serialit”? Nehir Erdogan është 39 vjeçare, ajo ka lindur në Izmir me origjinë është nga Malatya.

Sa i përket jetës private, 39-vjeçarja vitin 2017 i ka dhënë fund martesës tri vjeçare me Ahmet Sesigürgil.

Sipas mediave, turke çifit asnjëherë nuk janë deklaruar në lidhje me ndarjen e tyre. Por, si është dukur ajo në ditën e dasmës, e veshur me fustanin e bardhë mund ta shihni në fotografitë më poshtë.

Burimi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button