Magazina

Dea Reçica blogerja që çmend ndjekësit me bukurinë e saj
Dea Reçica edhe pse e re në moshë ka arritur të jetë ndër blogeret më të famshme.

21 vjeçarja përmes postimeve në rrjetet sociale reklamon stilin e saj si dhe vendet përrallore që i viziton, shkruan Indeksonline.

Duke sjellë edhe poza tejet atraktive, ajo ka arritur të ketë mbi 19 mijë ndjekës në rrjetet sociale.

Dea po bën për vete shumë fansa falë bukurisë së saj dhe fotove që i publikon, për më shumë mund të shihni imazhet në vazhdim./Indeksonline/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button