Lajme

Deputeti i VV-së: Dyshoj në shëndetin mendor të Thaçit

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Arbër Rexhaj, në emisionin DPT te Fidani në T7, ka thënë se dyshon në shëndetin mental të presidentit Thaçi.

“Unë personalisht kam filluar të dyshoj në shëndetin mental të Thaçit”, është shprehur Rexhaj.

Tutje, Rexhaj tha se kohëve të fundit, Thaci është bërë tejet agresiv dhe rrenës.

“Kohëve të fundit është bërë tejet agresiv dhe rrenc. Akuzat e tij ndaj kryeministrit, zv kryeministrit, ministres janë rrena”, ka thënë Rexhaj.

Back to top button