Lajme

Djali i aktorit fitoi be.tejën me kan.cerin: Është superhero, frymëzimi i familjes

Aktori dhe këngëtari kanadez Michael Buble mori një surprizë të këndëshme gjatë një video live që po transmetonte në profilin e tij në Instagram.

Sëbashku me bashkëshorten e tij, ai po shpjegonte se si po ja kalonte në karantinë dhe sfidat e jetës së përditshme.

Pas pak minutash, ç.iftit iu bashkua dhe djali i tyre 6 vjeçar, Noah i cili vetëm pak vite më parë fitoi be.tejën me kan.cerin.

Pasi u ul te prehëri i nënës së tij, Buble nuk nguroi që ta quante djalin e tij superheroin e familjes.

“E dini se çfarë do Noah të bëjë kur të rritet? Ai nuk do të bëhet aktor, por do të notojë me peshkaqenët. Ai është superhero, frymëzimi më i madh i familjes” – shprehet Buble.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button