Lajme

Djaloshi ne Prishtine gjen 1450 Euro dhe nje qeles te vetures.

Nje gje e till tregon humanizmin qe ky djalosh tregoi per keto para te gjetura i cili vendosi te thirr policin per ta ndihmuar te gjej personin te cilit i kan humbur. Kjo veper e mir eshte pershendetur dhe falenderuar nga te gjith per sjelljen e ti .

Ky eshte shkrimi i ti i cili postoj ne njerin nga grupet:

Pershendetje ,
Sonte ne ora 21:30 duke ecur ne lagjen Ulpiana ( ne semaforat te Beni-Dona ) kam hasur ne rruge nje shume parash prej 1450€ , nje qeles te vetures e tipit Opel si dhe kete leter .
Njoftova policine , ku ne vendin e ngjarjes erdhi patrolla nr 103 e stacionit nr.IV .

Identifikimin e pronarit te mjeteve do e bejne ne baze te qelesit qe do e hap veturen .
Ju lutem bejeni Share qe te arrijm sa me shpejt ne kontakt me personin qe i takojne .
Ju faleminderit , gjitha te mirat

100964448 10158368890692491 3922649732299620352 N
100964448 10158368890692491 3922649732299620352 N
99392036 10158368890487491 638352579658514432 N
99392036 10158368890487491 638352579658514432 N
99374864 10158368890422491 940893073875927040 N
99374864 10158368890422491 940893073875927040 N

Back to top button