Magazina

Do lidhen? Kishte dy ditë pa parë Fifin, Granti i mbulon krevatin me trëndafila dhe…
Pas një pauze katër vjeçare, reality-show BigBrother u rikthye por tani në një format tjetër me personazhe të njohura ‘VIP’. Natën e parë u prezantuan 14 banorë, numër ky që mund të rritet apo zvogëlohet nga eliminimet apo hyrjet nga java në javë.

Big Brother VIP po vazhdon të jetë shumë i komentuar për ngjarjet dhe dinamikën e personazheve brenda shtëpisë.

Këngëtarja Filloreta Raçi e njohur me emrin artistik ‘Fifi’ kaloi dy ditë në “dhomën e dë nimeve” së bashku me tre banorët e tjerë; Palomën, Ilirin dhe Arditin pasi kishin thyer disa rregulla.

Mbrëmjen e djeshme ata janë ribashkuar me pjesën tjetër të banorëve dhe më të lumturit nga ky bashkim ka qenë Fifi dhe Graniti. Dyshja janë takuar menjëherë me njëri-tjetrin mes përqafimesh e deklaratash të ëmbla.

Graniti i tha këngëtarës së i është dukur shtrati i saj bosh gjatë këtyre ditëve ndërsa i pyetur nga ajo se sa e ka marrë malli nga 1 deri në 10, ai tha më shumë se 10.

Po ashtu, Graniti e ka surprizuar Fifin në mënyrën më të bukur dhe romantike. Ai ka formuar një zemër me trëndafil e qirinj në shtratin e saj, duke lënë pa fjalë jo vetëm këngëtaren por gjithë banorët.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button