Magazina

Donaldi e “tradhtoi” DJ Dagz, vjen reagimi i parë nga PM

Zinxhiri i spektaklit të së martës në “Big Brother VIP” ka bërë që DJ Dagz të lërë shtëpinë më të famshme në Shqipëri pasi doli në nominim me Einxhelin.

Kjo situatë ka shkaktuar tension e përplasje jo vetëm brenda shtëpisë, por edhe jashtë, madje duket se fansat e Dj Dagz dhe Dj PM kanë pasur më shumë arsye që të lënë komentet e tyre.

Ata e kanë cilësuar “tradhti” faktin që Donaldi, që e konsideronin mik, nuk zgjodhi Dagz-in, por Tanin.

Teksa ndodheshin brenda në shtëpi, Dagz dhe Einxhel qëndruan vetëm, të distancuar nga banorët e tjerë.

PM, i cili shpesh herë thoshte se donte që DJ Dagz të linte shtëpinë sepse e kishte marrë malli dhe kishin shumë projekte, reagoi për herë të parë ditën e djeshme rreth komenteve se duhet të mbante një qëndrim.

Pajtimi shkruan se ka patur raporte të mira me të gjithë banorët, e s’ka aspak dëshirë të përfshihet në debate, duke lënë të kuptohet se tani e tutje nuk do të përkrahë veçanërisht asnjë prej tyre.

“Pershendetje t’gjitheve po shoh komente perkrahe ate, perkrahe kete, me shume sinqeritet po ju them nje here dhe nuk e perseris me: Përderisa si PM e kam potencuar qe me t’gjithe banoret e shtepise e kam pas 1 RAPORT shume te mire, s’dua te perfshihem ne asnje lloj debati me askend “pse s’perkrahe ate apo ate”.

Me te gjithe kam raporte shume te mira dhe ju uroj fitore te gjithe banoreve aty mbrenda dhe shume suksese ne karrieren e tyre jashte shtepise faleminderit t’gjitheve e me e se shumti atyre qe na perkrahen mbrenda shtepise Ju don shoku PM shume”, shkruan PM në postimin e tij.

Kejvina Kthella njihet për fotot e videot e saj të nxehta.

Së fundmi po qarkullon një video e saj ku shihet duke dridhur të pasmet.

Me fustanin e ngushtë prej lëkure ajo duket më të vërtetë atraktive.

E vetëm Kejvina di të marrë vëmendje me video të tilla./InfoKosova/

Shiko videon:

Del video e Bora Zemanit 17-vjeçe kur prezantohej në Top Channel. Nuk do ta njihni!
Ed Manushi dhe Oriela Nebiaj ishin sonte të ftuar në “Goca dhe Gra”, për të folur për “Ëndërrtjerrësit”, emisionin më të ri që nis këtë të diel.

Dy moderatorët do të presin në shtëpi dhjetëra personazhe të ekranit, që punën e kanë nisur pikërisht në Top Channel, figura të njohura, por edhe ata që qëndrojnë pas kamerave, do të rrëfehen për 20 vitet e televizionit më të madh në vend, që përmes lajmeve e programeve, ka folur për të gjithë, me gjuhën e së vërtetës dhe ngjyrat e argëtimit.

Në “Goca dhe Gra”, Manushi kishte ardhur i përgatitur, ai zbuloi disa nga momentet kur moderatoret e emisionit, Dalina, Rita, Armina dhe Fatma kanë qenë pjesë e emisioneve të ndryshme të Top Channel pata shumë vitesh.

Më pas, ai tregoi një video të Bora Zemanit, kur ka qenë velinë e emisionit “Fiks Fare”, që ndoshta pak e dinë, Bora, në video prezantohet si vajza 17-vjeçare, që ka shumë qejf të jetë në ekran.

Shiko videon:

Beatrixa dhe Donaldi pas spektaklit të së martes kanë diskutuar shumë gjëra bashkë dhe kanë shkëmbyer puthje.

Një video është përmbledhur momentet më të bukura me familjarët dhe me Donaldin duke u puthur.

Kjo video është shpërndarë në profilin e Instagramit të Beatrixës e cila menaxhohet nga shoqja e saj.

Nga komentet që mori nuk mungoi as ai i vëllait, Albanit, i cili i bëri komentin epik.

“Shpirt i paster”, shkroi ai në gjuhën angleze, duke treguar sërish që është përkrahje e madhe për motrën, e cila është në garë për të fituar çmimin e madh në ‘BBV’.

Kujtojmë se ajo është e nominuar për të premten bashkë me Donaldin dhe Einxhelin, dhe njëri nga të tre do të eleminohet./Lajmi/

Çifti Donald dhe Beatrix shpesh herë jane treguar mjaft të afërt në prekje në vende intime tek njëri tjetri.

Dyshja si dhe banorët e tjerë si duket harrojnë nganjëherë se janë në ndjekje 24 orë në jave nga pubiku, dhe shpesh herë bëjnë veprime të pahijshme.

Së fundmi, në rrjete sociale është bërë virale një moment kur aktori Veshaj ia ngritë bluzën artistes nga llapashtica dhe e prek në gjoks.

Kujtojmë se Beatrix dhe Donaldi, së bashku me Einxhel dhe së fundi, Monikën, janë katër banorët e nominuar, e që njëri prej tyre do të largohet nga Big Brother VIP ditën e nesërme (e premte).

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button