Magazina

Drita Stublla ndez rrjetin me gjoksin jashtë

Modelja bukuroshe Drita Stublla, ka mahnitur fansat e saj…

Ajo ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj isntagram teksa gjoksi i saj mori vëmendjen, shkruan InfoKosova.

Drita shihet e veshur me një fustan të gjatë me shkëlqim teksa gjoksi ishte i hapur dhe po dukej për mrekulli.

Shiko fotografinë dhe binduni vet./InfoKosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button