Magazina

Drita Stublla provokon me të pasmet “bombastike”

Drita Stublla ka një numër ndjekësish në Instagram rreth 66.8 mijë ku publikon fotografi të shumta në të cilat çdoherë pothuajse thekson linjat.

Madje, ajo shpesh herë shihet edhe provokuese në fotografite e publikuara.

Nuk ka munguar as kësaj here provokimet nga bllogerja.

Ajo u pa e veshur në veshje sportive të kafta dhe take të larta, ku nuk mungojnë provokimi me të pasmet “bombastik”./blic

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button