Lajme

Dua Lipa dhe Shpend Ahmeti organizojnë intervistë së bashku

Dua Lipën nesër mund ta shohim në një intervistë ‘Live’ me kryetarin e Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmetin. Dua Lipa para pak minutave bëri të ditur se nesër do të mbajë një intervistë me Shpend Ahmetin, ku pritet të flitet edhe për ‘Sunny Hill Festival’. Këngëtarja nga Prishtina, i bën thirrje qytetarëve të dërgojnë pyetje nga më të ndryshmet të cilat vetë ajo do ia përcjellë kryetarit të Prishtinës. Nesër intervista mbahet nga ora 21:00, dhe mund ta ndjekim direkt në Facebook. Me poshte fotopostimi!

Postimi
Postimi
Postimi 2
Postimi 2
Back to top button