Magazina

Duke dridhur belin e gjoksin Antonia e Përputhen mahnit rrjetin
Antonia Gjoka mori vëmendjen me videone re.

Ajo shihet duke lëvizur belin duke vënë në pah edhe gjoksin, shkruan InfoKosova.

Ajo shumë shpejt po bëhet emër i përfolur në mediat rozë.

Edhe nga publiku ka fituar menjëherë simpati si një vajzë bukuroshe dhe e qetë deri tani./InfoKosova/

Shiko videon:

Lojtës Videosh

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button