Magazina

Duke shkëmbyer puthje e përqafime, Graniti i këndon Fifit: “U tërbova pas teje”
Në rrjet janë bërë virale disa nga skenat ku Fifi dhe Granit Cana janë treguar të afërt me njëri-tjetrin.

Së fundi, çfarë mori vëmendjen është Graniti teksa i këndon Fifit këngën e saj, shkruan GazetaBlic.

Në këtë video shihen të dy duke shkëmbyer disa puthje e përqafime ‘miqësore’ por që në medie u aldua se dyshja kanë filluar flirtimet.

Se çfarë do të ndodh mes tyre na mbetet të presim./Blic/

Shiko videon:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button