MuzikeTV/FilmYjet

Dy vite nga publikimi i “Anywhere”, Rita risjell prapaskenat e klipit

Rita Ora e ka publikuar një video në Instagram, në të cilën përfshihen prapaskenat e xhirimit të videoklipit të hitit të saj, “Anywhere”.

“Nuk mund të besoj se kanë kaluar dy vite që nga lansimi i ‘Anywhere’!”, ka shkruar 28-vjeçarja në përshkrimin e videos.

“Dy herë Platinum, mbi 900 milionë dëgjime, 4.5 milionë kopje të shitura dhe një prej këngëve më të mëdha të vitit. E gjitha falë jush!”, shkruan më tej.

View this post on Instagram

I can’t believe it’s been two years since I released Anywhere!!! 2x Platinum, 900m+ streams, 4.5 million copies sold and one of the biggest songs of the year 💙🧡 all thanks to you!!!! ❤😘

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on Oct 20, 2019 at 12:37pm PDT

Kënga “Anywhere” u publikua më 20 tetor 2017, ndërsa ishte pjesë e albumit të dytë të këngëtares shqiptare, “Phoenix”.

Siç ndodh rëndom, videoklipi i kësaj kënde u shpërnda në YouTube, ndërsa deri më tani është shikuar mbi 295 milionë herë. /Telegrafi/

The post Dy vite nga publikimi i “Anywhere”, Rita risjell prapaskenat e klipit appeared first on Telegrafi.Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Na ndiqni ne Facebok
Like nese je Shqiptar

Close
Close