Lajme

Dyshohet se një person i ar matosur hyri në një shtëpi në Komoran, policia jep detaje

Dje, pak para mesnatës është raportuar se një person i dyshuar, i ar m atosur ka hyrë në një shtëpi në Komoran dhe sipas ankuesit i dyshuari mund të ndodhet ende aty.

Pas kësaj, policia me njësitet kompetente te saj ka reaguar në lokacion dhe ka kryer kontrollin e nevojshem në atë objekt, mirëpo nuk është gjetur ndonjë person i dyshuar brenda objektit.

Lajmin për Indeksonline e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha.

“Lidhur me rastin është njoftuar prokurori dhe eshte inicuar rasti “vjedhje e rëndë” për procedura të mëtejme ligjore”, tha Hoxha. /shkruna indeksonline

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button