Magazina

E dashura e Atdheut për pak sa nuk e tregoj gjoksin pa sytjena

Sara dhe Atdheu u larguan bashkë dje nga emisioni Perputhën.

Deklarata e tyre për njëri-tjetrin beri shumë jehonë në media rozë, shkruan infokosova.

Pas largimit në Përputhën, Sara vendosi ta ‘djeg’ rrjetin me postimin e fundit.

Ajo shihet e veshur me një bluzë të hapur, sa për pak rrezikon ta tregoj gjoksin komplet./Infokosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button