Lajme

E dhimbshme/Para një jave u nis në Turqi për shërim, vdes 25 vjeçari

Por, 25 vjeçari s’ka mundur të luftojë me sëmundjen e rëndë. Mediat lokale njoftojnë se i riu ka ndërruar jetë.

Sejdiu ishte diagnostifikuar me Leukemi Akute dhe shërimi i tij në Turqi ishte shpresë për familjen.

Burimi

Back to top button