Lajme

E dhimbshme/Para një jave u nis në Turqi për shërim, vds 25 vjeçari nga Lipjani

Sejdi Smajli nga komuna e Lipjanit, para një jave u nis për mjekim jashtë vendit.

Por, 25 vjeçari s’ka mundur të mbijetoj me sëmundjen e rëndë. Mediat lokale njoftojnë se i riu ka ndërruar jetë.

Sejdiu ishte diagnostifikuar me Leukemi Akute dhe shërimi i tij në Turqi ishte shpresë për familjen.

Auto 96587412 10158201054159451 6512489022940512256 O1590513993
Auto 96587412 10158201054159451 6512489022940512256 O1590513993
Back to top button