Lajme

E dhimbshme! Vajza e Komandant Koloshit të Grupit të Kumanovës, shpërthen në lot

Këtë javë kanë kënduar dhe folur ekskluzivisht Grupi i Kumanovës në emisionin n’Kosovë Show.

Ata kanë bërë rrëfime tejet prekëse duke folur për betejen e Kumanovës e cila ndodhi në maj të vitit 2015.

Aty ka shpërthyer ne lot vajza e Komandant Koloshit.

Burimi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button