Lajme

E dhimbshme: Vd es 9 vjeçari nga akksidenti në Podujevë

Gjashtë persona u përfshinë në një akksidentin që ndodhi me 29 prill në fshatin Bradash të Podujevës.

Në mesin e tyre edhe 9 vjeçari Bleron Gashi i cili nuk arriti të iu mbijetojë lëndimeve.

Bleroni ka ndërruar jetë sot ndërsa varrimi i tij do të bëhet në ora 15:00 në varrezat e fshatit Bradash.

Vd ekjen e tij është konfirmuar edhe nga policia.

“Lidhur me rastin, nga QKUK është informuar se vik tima mashkull kosovar i cili ishte në tretman mjekësor, ka ndërruar jetë. Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion, ndërsa i dyshuar është arrestuar dhe dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e policisë./Indeksonline/

99000483 580898862534590 2069619155098664960 N
99000483 580898862534590 2069619155098664960 N

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button