Lajme

E Jashtëzakonshme: Qytetari bie në gjunjë dhe ia puth këmbët Albin Kurtit

Ish-kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, tani që ka mbetur vetëm kryetar partie, ka dalë në sheshin Nënë Tereza ku po organizohet një peticion.
Ai ka nënshkruar peticion aty, por diçka i ndodhi teksa po futej në veturën e tij.
Albanian Times ka kapur momentin kur një qytetar u ul në gjunjë dhe i puthi këmbët Kurtit.
Rojet, por edhe vetë Kurti, e kapën qytetarët dhe nuk e lanë të qëndrojë më gjatë në tokë.

Back to top button