Magazina

“E patë surratin e tij?”, Paloma bën thashetheme për Donaldin
Deklaratën e tillë ajo e ka bërë sot.

Paloma bashkë me Fifin, Arditin dhe Ilirin janë të dënuar se kanë thyer rregullat, shkruan lajmi.net.

Kështu që ata duhet të kalojnë dy ditë në një dhomë ndërkohë sot edhe debatonin tema të ndryshme derisa disktuan për zgjedhjen e më të preferuarve të publikut.

Graniti dhe Paloma ishin ata të zgjedhurit dhe gjatë qëndrimit në një dhomë bashkë me Fifin dhe Arditi, Paloma ka komentuar reagimet e banorëve kur moderatorja kishte publikuar rezultatin “E patë su.rratin e tij”, tha ndër të tjera ajo./Lajmi/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button