Lajme

E quajti përkthyese të Thaçit, Vjosa Osmani i reagon ashpër Agim Veliut

Agim Veliu sot e kishte quajtur Vjosa Osmanin si përkthyese të Presidentit Hashim Thaçi.

Kreytarja e Kuvendit nuk ka pritur shumë, i ka reaguar ashpër kolegut të Partisē.

Ky është reagimi i saj.

‘Vendi ynë po kalon dy pandemi: atë të Coronavirusit si dhe pandeminë e politikanëve të papërgjegjshëm.

Prandaj këto ditë, përveç higjienës fizike, është me rëndësi të mbajmë edhe higjienë mentale nga përpjekje të ndryshme për kontaminim nga shpifës e shantazhues. Në të dyja betejat, #Dojadalim 💪🏼.

Burimi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button