Magazina

Edhe Arbana nuk duron, zbulon gjoksin në emision

Arbana Osmani është njëra nga moderatoret më të komentuara për momentin.

Kjo pasi është moderatore e formatit më të përcjellur për momentin Big Brother.

E me veshjet e saj të bukura e të shtrenjëta po merrë vëmendje në secilin prime.

Së fundmi ajo ka zbuluar edhe gjoksin me fustanin mjaft të hapur në këtë pjesë./InfoKosova/

Arbana Osmani duket shumë elegante edhe sonte me veshjen e saj

Arbana Osmani edhe sonte ka marrë vëmendje.Moderatorja e dashur e shqiptarëve edhe sot po duket mjaft mirë.

Si zakonisht Arbana edhe sonte u shfaq e kuruar deri në detajin më të vogël sa i përket paraqitjes së jashtme.

Sonte ajo ka zgjedhur një fustan të zi të shkurtër por të hapur deri lartë tek këmba.

Ajo ka postuar fotot edhe në profilin e saj në instagram duke marrë komplimente të shumta nga ndjekësit.

Arbana Osmani e gatshme t’i bëjë me motër Jonin dhe Diellin

Këtë fundjavë moderatorja Arbana Osmani ia dedikoi tërësisht Jonit dhe vetes duke fluturuar drejt Turqisë.

Një kohë e ndarë vetëm me njëri-tjetrin duke vizituar muzeume të tematikave të ndryshme ku padyshim dhe Joni gjen veten.

Moderatorja ka ndarë me ne, disa fragmente gjatë fundjavës nga udhëtimi i saj ku Joni duket i entuziasmuar.

Por veç bëmave, në një prej aktiviteteve ku duket se Joni po mëson se si të kujdeset për një bebe, Arbana i thotë publikisht Eduartit se është gati për një motër për Jonin dhe Diellin.

E tha si me të qeshur, por mos vallë Arbana po mendon për të bekojë sërish familjen e saj?

Si do që të jetë, ne i urojmë shumë fat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button