Magazina

Ekspozon gjoksin e këmbët, Ada e Përputhen duket mahnitëse
Ada , konkurrentja e Përputhen po komentohet shumë për format e saj trupore.

Ajo ka marrë mjaft komente edhe në studio por edhe jashtë duke e quajtur se është vetëm silikon, shkruan InfoKosova.

Por pavarësisht kësaj të gjithë mendojnë se duket bukur.

Së fundmi përmes një video që postoi në Insta Story ajo ekspozon format e bukura dhe po duket kaq e zjarrt./InfoKosova/

Shiko videon:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button