Magazina

Elita e surprizon vjehrrën me një dhuratë të bukur
Elita Rudi në çdo kohë është person që komentohet me veprimet që bën.

Duke qenë tejet aktive për ndjekësit, nuk kalon ditë pa qenë aktive në mediat rozë, shkruan “Kosovarja”.

Në një imazh të fundit, moderatorja e dëshmon përsëri që ka një raport superior me vjehrrën e saj.

Derisa e ka surprizuar atë me një dhuratë të bukur dhe të thjeshtë, Liria ka shkruar ‘Kush ka nuse boten ka’.

Mendoni edhe ju kështu?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button